8.8 C
Скопје
08:19 - 27 февруари, 2024

Ознака : милош

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Вереницата на Биковиќ ја покажа бајковитата атмосфера: Поглед од луксузниот дом

Еспресо
Свршеницата на Милош Биковиќ, Ивана Малиќ неодамна стана мајка. Убавата Ивана роди момче, кое им донесе радост на семејствата Биковиќ и Малиќ. Оттогаш тие заедно...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Убавица од Бар: Која е девојката која на Милош Биковиќ му роди син

Еспресо
Вереницата на актерот Милош Биковиќ, Ивана Малиќ, се породи вчера во приватна болница во Белград. Ивана роди син, на кој докторите му ги дадоа највисоките...
БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

(Фото) Која е Ивана Малиќ, вереницата на Милош Биковиќ: Во професијата и стилот потсетува на Амал Клуни

Еспресо
Веста дека српскиот популарен актер Милош Биковиќ и неговата девојка Ивана Малиќ се вериле, (а парот – веќе е познато, го очекуваат своето прво дете)...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСекојдневиеСлајдерСцена

(Фото) Бизнисменот Милош (66) ѝ го подари срцето на 19-годишната Анабел: Со години ја бара вистинската, а таа го освои со едно нешто

Еспресо
Милош Кант (66), контроверзен швајцарски претприемач со чешко потекло, нашол нова љубов во 19-годишната Анабел, пишува порталот „Expres.cz“, а оваа вест предизвика бура на Инстаграм...