11.8 C
Скопје
21:39 - 26 февруари, 2024

Ознака : ивана

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Вереницата на Биковиќ ја покажа бајковитата атмосфера: Поглед од луксузниот дом

Еспресо
Свршеницата на Милош Биковиќ, Ивана Малиќ неодамна стана мајка. Убавата Ивана роди момче, кое им донесе радост на семејствата Биковиќ и Малиќ. Оттогаш тие заедно...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Прва објава на партнерката на Милош Биковиќ по породувањето: „Едвај чекам…“

Еспресо
Популарниот актер Милош Биковиќ вчера од породилиште ја извади својата избраничка и неговиот син. Ивана синоќа за прв пат се огласи на социјалната мрежа Инстаграм....
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Убавица од Бар: Која е девојката која на Милош Биковиќ му роди син

Еспресо
Вереницата на актерот Милош Биковиќ, Ивана Малиќ, се породи вчера во приватна болница во Белград. Ивана роди син, на кој докторите му ги дадоа највисоките...
БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

(Фото) Која е Ивана Малиќ, вереницата на Милош Биковиќ: Во професијата и стилот потсетува на Амал Клуни

Еспресо
Веста дека српскиот популарен актер Милош Биковиќ и неговата девојка Ивана Малиќ се вериле, (а парот – веќе е познато, го очекуваат своето прво дете)...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

Џорџина Родригез има само една цел – да се омажи: Од Роналдо зема 100.000 евра џепарлак, а на сестраси ѝ го намести милијардерот-пријател на Роналдо!

Еспресо
Џорџина и Кристијано Роналдо се заедно веќе неколку години. Таа му роди две деца, а се грижи и за другите деца кои фудбалерот ги доби...
БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

(Фото) Дали ѝ е Ди Каприо следна цел? Хрватката Ивана Нол која се прослави со секси стилот во Катар, сега цели на холивудски глумци: Еве кој ја собрал во автомобилот

Еспресо
Светските медиуми вчера објавија дека неколку познати личности биле на забавата на Леонардо ди Каприо во ресторанот Papi Steak во Мајами Бич, Флорида. На забавата...
БалканЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Жешката навивачка на Хрватска Ивана Нол во жешко издание и вечерва

Еспресо
Една од најпознатите навивачки на хрватската репрезентација Ивана Нол пристигна на трибините во пресрет на тензичниот натпревар меѓу хрватската репрезентација и Аргентина. Таа го привлече...
БалканСветСлајдерСцена

(Фото) Ивана Нол оди чекор понатаму: „Ако го освоиме Светското првенство, ќе се соблечам гола“

Еспресо
Таа на првенството се прослави со оскудните модни комбинации, а гостуваше и на многу странски медиуми. Познато е, хрватската фудбалска репрезентација победи во полуфиналето на...
БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

(Фото) Навива со срце и со гради: Хрватката Ивана Кнол – една од најсексите навивачки – ги „запали“ трибините на Мундијалот

Еспресо
Ивана Кнол, секси навивачка на Хрватска ги запали трибините на Катар 2022 и за неа се зборува. Да, Хрватска има поддршка од една од најжешките...
СветСлајдерСцена

(Фото) Куќата на починатата поранешна сопруга на Трамп е на продажба за 26,5 милиони долари

Еспресо
Kуќаta на првата сопруга на поранешниот американски претседател Доналд Трамп, Ивана, е на продажба за 26,5 милиони долари четири месеци по нејзината смрт, пренесува The...