11.8 C
Скопје
23:40 - 29 февруари, 2024

Прва објава на партнерката на Милош Биковиќ по породувањето: „Едвај чекам…“

Популарниот актер Милош Биковиќ вчера од породилиште ја извади својата избраничка и неговиот син. Ивана синоќа за прв пат се огласи на социјалната мрежа Инстаграм.
Инаку, вчера му беше и роденден на Милош, а бидејќи си го однесе наследникот дома, тоа сигурно му беше најубавиот подарок.

Ивана пак, не напиша ништо за синот, туку во нејзината прва објава на Инстаграм по породувањето го пофали сопругот.

принтскрин

„Мојот омилен актер. Не можам да ја дочекам новата сезона“, напиша таа, мислејќи на продолжението на серијата „Бел лотос“ во која глуми Милош.

Да потсетиме, синоќа се појави и веста дека Милош Биковиќ и Ивана Малиќ тајно се венчале. Оваа информација ја откри колегата на Милош, Иван Оклобистин. Актерот се уште не се огласил на оваа тема.

Слични објави

(Фото) Кој е новата љубов на Наоми: Од мултимилионерот од Саудиска Арабија носи скапоцен прстен

еспресо

Еден од најхармоничните парови: Тамара Драгичевиќ и Петар Бенчина го очекуваат третото дете

Еспресо

(Видео) „Не можам да ти кажам“: Објавена нова песна од Оливер Драгојевиќ шест години по неговата смрт

еспресо

Сенида нападната во Австрија: Излегол од од автомобил и почнал да ѝ удира шлаканици

Еспресо

Саша Поповиќ во шок поради тоа што Кеба го направи среде емисија: „Дали си ти нормален? Ова не сум го доживеал 20 години“

jasmina.kantardzieva

(Фото) Љубовта не згаснува: Лазар Ристовски во прегратки на 39 години помладата девојка

Еспресо
Се вчитува....