4.8 C
Скопје
07:16 - 27 февруари, 2024

Ознака : биковиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Вереницата на Биковиќ ја покажа бајковитата атмосфера: Поглед од луксузниот дом

Еспресо
Свршеницата на Милош Биковиќ, Ивана Малиќ неодамна стана мајка. Убавата Ивана роди момче, кое им донесе радост на семејствата Биковиќ и Малиќ. Оттогаш тие заедно...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Прва објава на партнерката на Милош Биковиќ по породувањето: „Едвај чекам…“

Еспресо
Популарниот актер Милош Биковиќ вчера од породилиште ја извади својата избраничка и неговиот син. Ивана синоќа за прв пат се огласи на социјалната мрежа Инстаграм....
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Каков имот има Милош Биковиќ, ќе ви се сврти во памет: Ова е рај на Земјата, а близу е до братот кој е монах

Еспресо
Причината поради која го купил имотот на ова место е затоа што манастирот во кој се наоѓа неговиот брат Михаило е многу блиску. Актерот Милош...
БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

(Фото) Која е Ивана Малиќ, вереницата на Милош Биковиќ: Во професијата и стилот потсетува на Амал Клуни

Еспресо
Веста дека српскиот популарен актер Милош Биковиќ и неговата девојка Ивана Малиќ се вериле, (а парот – веќе е познато, го очекуваат своето прво дете)...
БалканВи ПрепорачувамеЛајфстајлСцена

Пријатно изненадување за Денот на вљубените: Милош Биковиќ и Бајага со заедничка песна(ВИДЕО)

Еспресо
Актерот Милош Биковиќ и славниот музичар Момчило Бајагиќ Бајага подготвија пријатно изненадување за Денот на вљубените – воочи премиерата на романтичната комедија „Хотел Београд“, денеска...
Филм и ТВ

Актерот Милош Биковиќ ја освојува Русија: Неговиот последен филм постави рекорд во гледаност! (ВИДЕО)

Еспресо
Филмот „Слуга“ во кој главната улога ја толкува славниот српски актер Милош Биковиќ, и официјално ги сруши рекордите на гледаност во Русија. Тамошните медиуми пренесуваат...