4.8 C
Скопје
15:25 - 3 декември, 2023

Категорија: Локумче

БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

(Фото) Јована Јеремиќ објави слика од када: Водителката се капе гола во пена и се полива со вино

Еспресо
Српската водителка Јована Јеремиќ, важи за една од најинтригантните личности на регионалната јавна сцена. Јавноста коментира сѐ за неа, а сега таа реши да ги...
БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

(Фото) Згодната пејачка провоцира: Теодора Џехверовиќ позира во секси бањарка

Еспресо
Теодора Џехверовиќ, младата српска пејачка која ги освои срцата на публиката со својата харизма и глас, повторно ги запали социјалните медиуми со својата најнова објава....
БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

(Видео) Го „изгоре“ Инстаграм: Жешката Хрватка позира во проѕирни панталони и кожена танга

Еспресо
Хрватската старлета Нивес Зељковиќ, позната како Нивес Целзиус, секогаш знае како да го привлече вниманието со својот провокативен изглед. Во својата последна објава на Инстаграм,...
БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

(Фото) Неда Украден не сака во пензија: Јас сум секогаш најсекси, со тоа се раѓаш

Еспресо
Пејачката Неда Украден (73) неодамна гостуваше во хрватската емисија „Магазин ин“, каде откри зошто би ја укинала пензијата и како изгледаат нејзините „најубави години“. „На...
ЛокумчеСветСцена

(Фото) На раб на вулгарно: Рита Ора ги покажа голите гради во проѕирен фустан

К.С.
Британската пејачка со косовско потекло Рита Ора шокираше со својата облека на синоќешната забава на британскиот „Вог“. Таа на црвениот тепих пристигна во целосно проѕирен...
БалканЛокумчеСцена

„Ова е храброст“: Тања Савиќ го запали интернетот со новите жешки фотографии

Еспресо
Српската пејачка Тања Савиќ објави слики од бања, а се фотографирала во када и покрај туш кабина. На фотографиите, таа не ја трга насмевката од...
Ви ПрепорачувамеЛокумчеНаши ФациСлајдерСцена

(Фото) Вистинска „бомба“: Барбара Ракичевиќ го покажа згодното тело на базен во Дубаи

Еспресо
Дубаи, кој претставува вистинска алхемија од апсолутните традиции и амбициозните футуристички визии, е една од омилените туристички дестинации на регионалните, но и на македонските познати...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Запознајте ја фаталната девојка на новиот претседател на Аргентина кој сака секс во тројка: Фатима е секси танчерка, а тој поранешен мајстор по тантрички секс

Еспресо
Во неделата, Аргентина го избра екстремно десничарскиот економист Хавиер Милеј (53) за нов претседател, кој треба да ја преземе функцијата на 10 декември.   View...
БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

Јована Јеремиќ има нов дечко: Скандалозната водителка во љубов со 14 години постар господин

Еспресо
Јована Јеремиќ, водителката на утринската програма на српската телевизија Пинк, од неодамна е повторно вљубена. Таа го крие идентитетот на својот партнер, но често истакнува...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлЛокумчеСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Какво тело, каква убавина! Убавицата од Никарагва е Мис Универзум за 2023: Манекенка со факултетска диплома

Еспресо
Во саботата вечерта на 18 ноември во Сан Салвадор се одржа изборот за Мис Универзум 2023, а победи убавата Шинисе Паласиос од Никарагва.   View...