21.8 C
Скопје
03:15 - 15 јули, 2024

Ознака : плажа

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Фото) Марија од „Ај кју“ остава малку на фантазијата: Македонска „авионка“ на Корзика

Еспресо
Марија Ивановска, вокалистката на бендот „Ај Кју“, моментно со партнерот ужива на Корзика, ама буквално – и очигледно – ужива. Пејачката може да се пофали...
Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЕспресоСлајдер

По две години се отвора најубавото црногорско одморалиште Свети Стефан, влезот се плаќа „солено“: Ни длабок џеб не гарантира место на плажа

Еспресо
Градот хотел Свети Стефан кај Будва по две години конечно е отворен за секојдневна посета на туристи. Сепак, оваа вест ги растажи граѓаните повеќе отколку...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Наташа Беквалац е „бомба над бомбите“во костим за капење: „Нема пожешка од тебе“

Еспресо
Наташа Беквалац со своите објави секогаш предизвикува врева на социјалните мрежи, а особено кога позира во костим за капење. Таква фотографија осамна денес. „Стегната“, ,...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Фото) Андријана Јаневска покажа тело за чиста десетка: Ќе подзинете пред оваа македонска убавина во Тунис

Еспресо
Докажаната музичарка и професорка по виолина, а од друга страна и страсна моторџика, Андријана Јаневска, повторно е во центар на вниманието (и воздишките!), а овојпат...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Лана Дел Реј многу здебелена и русокоса: Не личи на себе, особено во бикини!

Еспресо
Американската пејачка Лана Дел Реј настапи на фестивалот Мита во Рио де Жанеиро, појавувајќи се пред фановите со сосема нов имиџ до непрепознатливост.   View...
СветСлајдерСцена

(Фото) Ријана и АСАП Роки со седуммесечниот син на плажа: Открија како се вика момченцето

Еспресо
Ријана и АСАП Роки за прв пат беа видени во јавност со нивниот седуммесечен син на плажа во Малибу каде правеа професионални фотографии.   View...
СветСлајдерСцена

(Фото) Кристијано Роналдо се расоблече на плажа во Катар: го покажа своето извајано торзо и пие кокосова вода

Еспресо
Девојката на португалскиот напаѓач на Манчестер Јунајтед Кристијано Роналдо објави фотографија од него во гаќи за капење на плажа во Катар. Таа ја сподели фотографијата...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Констракта на плажа: Со што ли може да се заменат бикините?

Еспресо
По Евровизија, Ана Ѓуриќ Констракта речиси се повлече од јавноста, а сега со постирана фотографија на Инстаграм го привлече вниманието на обожавателите. Уметницата Ана Ѓуриќ...
СветСлајдерСцена

(Фото) Секси фотосесија на Џорџина Родригез од одморот со семејството: Девојката на Роналдо ја покажа својата топ форма

Еспресо
Девојката на Кристијано Роналдо, моделот Џорџина Родригез објави серија фотографии во костим за капење. Таа ги сподели фотографиите со нејзините следбеници на социјалните мрежи. Џорџина...
ЕспресоСекојдневиеСлајдер

Хорор сцена на плажа во Сплит: Во жена удрил гром додека се капела

Еспресо
Жена денеска околу 15.15 часот била погодена од гром додека пливала во морето на плажата Кашјуни во Сплит и со повреда на главата била пренесена...