15.8 C
Скопје
22:28 - 27 мај, 2024

Ознака : катарина ивановска

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Фото) Катарина Ивановска го покажа новиот дечко: Манекенката уживаше со него во Италија

Еспресо
Манекенка Катарина Ивановска ретко споделува моменти од својот приватен живот, а на социјалните мрежи најчесто објавува фотографии од професионалните ангажмани. Иако таа е актуелна со...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Фото) Тамара Тодевска и Катарина Ивановска уживаа со децата на Матка

Еспресо
Пејачката Тамара Тодевска и манекенката Катарина Ивановска го искористија викендот за да поминат квалитетно време со нивните деца и со новиот партнер на Тодевска, архитектот...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСцена

Катарина Ивановска ѝ го честиташе роденденот на својата мајка: Ова се родителите на нашиот светски познат модел

М.Р.
Нашата позната манекенка и модел, Катарина Ивановска многу малку открива за својот приватен живот, а на социјалните мрежи воглавно објавува фотографии од професионални фотосесии, патувања и секојдневни...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) СО КОГО СЕ БУДИ КАТАРИНА ИВАНОВСКА: Какво маче!

М.Р.
Нашата позната манекенка и модел, Катарина Ивановска многу малку открива за својот приватен живот, а на социјалните мрежи воглавно објавува фотографии од професионални фотосесии, патувања и...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) СО КОГО КАТАРИНА ИВАНОВСКА УЖИВА ВО НЕДЕЛА: Чии се шарените чорапи во скутот на манекенката?

М.Р.
Нашата позната манекенка и модел, Катарина Ивановска многу малку открива за својот приватен живот, а на социјалните мрежи воглавно објавува фотографии од професионални фотосесии, патувања...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ПАПАРАЦО ФОТО) КАТАРИНА ИВАНОВКА „УЛОВЕНА“ КАКО СПИЕ ВО КИНО: Манекенката го пропушти крајот на филмот „House of Gucci“

М.Р.
Нашата позната манекенка и модел, Катарина Ивановска многу малку открива за својот приватен живот, а на социјалните мрежи воглавно објавува фотографии од професионални фотосесии, патувања...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

(ФОТО) КАТАРИНА ИВАНОВСКА, НЕПРЕПОЗНАТЛИВА СО „ТОН ШМИНКА“ НА ЛИЦЕТО: За каде толку се дотерува?

М.Р.
Нашата позната манекенка и модел, Катарина Ивановска многу малку открива за својот приватен живот, а на социјалните мрежи воглавно објавува фотографии од дамнешни професионални фотосесии,...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) КАТАРИНА ИВАНОВСКА ИМА НОВА СИМПАТИЈА: Манекенката објави и фотографии од шармерот кој ја освои

М.Р.
Нашата позната манекенка и модел, Катарина Ивановска многу малку открива за својот приватен живот, а на социјалните мрежи воглавно објавува фотографии од дамнешни професионални фотосесии,...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) ТАМАРА И КАТАРИНА СЕ ПОТАТ ВО ТЕРЕТАНА: Полесно се вежба во друштво на супер згодни момци

М.Р.
За фит тело треба да се вежба преку целата година не само три месеци пред летениот одмор. Нашата позната пејачка Тамара Тодевска и нејзината пријателка...
Ви препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) КАТАРИНА ИВАНОВСКА ИМА НОВА ПРОФЕСИЈА: Манекенката се фати за микрофон – ќе ѝ биде придружен вокал на Тамара

M.Р.
Нашата позната манекенка, Катарина Ивановска многу малку открива за својот приватен живот, а на социјалните мрежи воглавно објавува фотографии од дамнешни професионални фотосесии, патувања и...