Ознака : катарина ивановска

Наши Фаци Слајдер Сцена

Фото: Манекенката Катарина Ивановска се врати на старата љубов!

Васко Спасоски
Една од нашите најуспешни манекенки со интернационална кариера, Катарина Ивановска и покрај тоа што е во „пензија“, по се изгледа љубовта кон позирањето и недостига....
Секојдневие

Интервју со Катарина Ивановска: Не делувам наивно за некој да си дозволи да ми понуди непристоен предлог

Кристина Апостолова
Ивановска за „Слободен печат“ открива како го поминува карантинот со партнерот Цобе и со нивните деца Вања и Кира, како ги менаџира мајчинството и професијата,...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Позира од карантин: Катарина Ивановска само по градник и тесни фармерки! (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од нашите најпознати манекенки, Катарина Ивановска ниту во карантинските денови не ги заборава своите обожаватели на социјалните мрежи.  Таа вчера ги изненади со фотографија...
Лајфстајл Сцена

Џумбус до сабајле: Катарина Ивановска стана по вторпат мајка, Тамара пееше „Пукни зоро“ (ВИДЕО)

Igor
Една од нашите најпознати манекенки, Катарина Ивановска, по вторпат стана мајка. Таа на свет ја донесе малечката Кира. По тој повод вчеравчер во еден познат...
Лајфстајл Сцена

СЕ РАЗГОЛЕ НА ЛЕФКАДА: Нашиот модел по танга на плажа

Igor
Популарната Катарина Ивановска велигденските празници ги помина на песочните плажи на Лефкада. Таа на своите следбеници на Инстаграм им приреди несекојдневна глетка – се фотографираше...