3.8 C
Скопје
04:02 - 21 април, 2024

Ознака : пријател

Наши ФациСлајдерСцена

Пријателот на Лила за нејзината борба со ракот: „Таа е лавица која во ниеден миг не се предаде“

Еспресо
Лила Филиповска ги собра сите симпатии од јавноста споделувајќи ја отворено нејзината животна приказна за борбата со канцерот и давајќи им поддршка на сите кои...
АстроСлајдерХороскоп

Духови од минатото: Два хороскопски знаци ќе се соочат со луѓе од минатото и љубовта одново ќе блесне!

Еспресо
Во текот на следната недела два хороскопски знаци ќе имаат извонредно искуство. Имено, во периодот од 13 до 18 март, тие ќе се сретнат со...
UncategorizedВи препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

(ФОТО) НАЈДОБРИОТ ПРИЈАТЕЛ НА КИМ КАРДАШИЈАН Е ЦРНОГОРЕЦ: Дедивановиќ ги знае сите тајни на старлетата

Еспресо
Албанец со потекло од Црна Гора, Марио Дедивановиќ, веќе 11 години се дружи со реалити ѕвездата Ким Кардашијан. Па тогаш не треба да е чудно...
АстроЛајфстајлСлајдерХороскоп

Ги следи во чекор – Среќата им е најголем пријател на овие 2 хороскопски знаци

Еспресо
Среќата е нивен пријател број еден, а тие се големи среќници што токму со неа склучиле пакт. Овие хороскопски знаци секогаш се извлекуваат од проблемите...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Еден ден пред 13-годишницата од смртта на нашиот Проески, Цетински напиша: „Ме прашуваш каде сум и што правам? (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Во пресрет на 13-годишнината од смртта на нашиот Тоше Проески, неговиот голем пријател и колега, хрватскиот пејач Тони Цетински со своите обожаватели сподели дека никогаш...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ова е ковид-19! – Џенифер Анистон објави потресна фотографија од пријател на респиратор (ФОТО)

Еспресо
Актерката Џенифер Анистон објави фотографија од пријател кој бил хоспитализиран и со потресни зборови им се обрати на обожавателите. „Ова е нашиот пријател Кевин. Совршено...
Секојдневие

Несекојдневно пријателство: На овој човек хиената му е најдобар пријател (ВИДЕО)

Еспресо
Кој би рекол дека хиените можат да чувствуваат ваква љубов кон луѓето?! Хиените се познати како крволочни ѕверки кои кај многумина предизвикуваат страв и несигурност....
Филм и ТВ

И ТИТО му бил фан: Кирк Даглас во Југославија прокоцкал 100.000 долари за една ноќ (ВИДЕО)

Еспресо
Ленгендарниот актер од холивуд, Кирк Даглас, почина во својата 103-та година, а многумина сега се присетуваат на занимливостите од животот на актерот, како што е...
СценаХороскоп

Хороскоп за 22 ноември петок, Биковите со љубовни проблеми, Јарците да се пазат од некој пријател

Igor
Овен Убавите случувања од изминатиот период нема да можат да ви излезат од глава. Но и покрај тоа не заборавајте на обврските. Изработете сe што...
ЛајфстајлСцена

Елтон Џон потврди: Мајкл Џексон беше психички болна личност! Тешко беше да се дружиш со него!

Igor
Иако Елтон Џон едно време беше пријател со Мајкл Џексон, работите почнаа да се менуваат како што веќе починатиот пејач старееше. „Го познавав Мајкл од...