17.8 C
Скопје
14:41 - 20 април, 2024

Ознака : фотографија

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Дали последната фотографија на братот на Јањуш нешто открива? Сè избришал, освен…

Еспресо
Михаило Јањушевиќ, братот на риалити натпреварувачот Марко Јањушевиќ Јањуш, е пронајден мртов, а постои сомнеж за самоубиство. Според медиумите, ќе се изврши обдукција со токсикологија....
Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

(Фото) Последната фотографија на Тина Тарнер: Природна, без шминка, со прослава на животот и поинаков концепт за гордоста

Еспресо
Додека обожавателите ширум светот и познатите личности тагуваат за смртта на легендарната рок икона Тина Тарнер, последната фотографија направена од пејачката се појави на интернет....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Кралот Чарлс ја објави првата фотографија со своите наследници по крунисувањето

Еспресо
Британскиот крал Чарлс Трети беше крунисан на 6 мај. Сите погледи беа насочени кон новиот британски крал кој дојде на тронот по смртта на неговата...
СветСлајдерСцена

(Фото) Ова е првата фотографија од филмот посветен на Ејми Вајнхаус: „Back to Black“ ќе го следи „веселиот ран живот на Ејми Вајнхаус во Лондон и нејзиното интензивно патување до славата“

Еспресо
„Studiocanal“ ја објави првата фотографија од претстојниот биографски филм за пејачката Ејми Вајнхаус, „Back to Black“. На фотографијата е актерката Мариса Абел во улога на...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) „Исплива“ нова секси фотографија од Анѓелка со „кумот“: Насмевките зборуваат повеќе од зборови!

Еспресо
Српската глумица Анѓелка Прпиќ која во последно време ги полни порталите и весниците во регионот поради врската со поранешниот кум, по разводот со сопругот, повторно...
СветСлајдерСцена

(Фото) Младата сопруга на Ричард Гир објави ретка фотографија со актерот и нивниот тригодишен син

Еспресо
Сопругата на актерот Ричард Гир, Алехандра Силва, покажа ретка семејна фотографија. Таа ја сподели соодветната слика со претплатниците на Инстаграм. Алехандра Силва на социјалните мрежи...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) „Божица“: Шерон Стоун (64) позира во проѕирен фустан без долна облека

Еспресо
Американската актерка Шерон Стоун стана хероина на новиот број на списанието Icon. Актерката ја сподели насловната фотографија со своите следбеници на социјалните мрежи. Шерон Стоун...
СветСлајдерСцена

(Фото) Супермоделката Алесандра Амбросио сподели ретка фотографија со момчето

Еспресо
40-годишниот бразилски супермодел и поранешен ангел на Викторија Сикрет Алесандра Амбросио објави фотографија со своето момче Ричард Ли. Таа ја сподели фотографијата на социјалните мрежи....
СветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Лопез ги почести фановите со фотографија од свадбата, за повеќе фотографии ќе ви треба претплата за нејзиниот билтен

Еспресо
Џенифер Лопез ја сподели на Инстаграм првата фотографија од нејзината венчавка (бис) со Бен Афлек.   View this post on Instagram   A post shared...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Принц Вилијам дели насмевки и нежност: необјавена фотографија со децата за Денот на татковците

Еспресо
На профилот на војводите од Кембриџ на Инстаграм беше објавена до сега невидена фотографија од принцот заедно со децата Џорџ, Шарлот и Луис, за време...