23.8 C
Скопје
14:15 - 30 мај, 2024

Ознака : албуми

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

МАДОНА И БРИТНИ СЕ ВЕЌЕ ВО 2022: Поп кралиците работат на нова музика

Еспресо
Мадона објави неколку видеа од нејзините студиски сесии со Све Ли и Мајк Дин, а во меѓувреме Бритни Спирс ја враќа контролата врз својот живот...
Uncategorized

Ед Ширан е прогласен за уметник на деценијата во Велика Британија!

Слободен Печат
Познатиот пејач Ед Ширан е прогласен за британски уметник на деценијата од страна на Official Charts Company, или таканаречената организација за топ-листи на Велика Британија....
Сцена

Ова го може само тој! Чола успеа да направи нешто што колегите од Балканот може само да сонуваат!

Igor
Интересот за концертите на Здравко Чолиќ во Белград не престанува. Влезниците за четирите настапи во најголемата сала на Балканот се продале со невидена брзина, а...