18.8 C
Скопје
22:50 - 19 мај, 2024

Ознака : триумф

СветСлајдерСцена

(Видео) Вил Смит триумфираше со првиот јавен говор по скандалот на Оскарите: „Еманципација“ беше најтешкиот филм во целата моја кариера

М.П
Вил Смит се враќа на сцената со епски говор и ја носи наградата Beacon! Вил Смит триумфално се врати на доделувањето на награди во среда...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Триумф на Вучиќ во првиот круг: „Верувам дека секој ќе го добие она што го заслужува, ќе ја продолжиме политиката на воена неутралност, но гарантирам дека никој во Србија никогаш нема да ги забрани Достоевски или Чајковски“

Еспресо
„Огромна благодарност до граѓаните на Србија“: со овие зборови Александар Вучиќ, претседател во заминување и повторно именуван на функцијата шеф на државата, забележа убедлива победа...