5.8 C
Скопје
05:35 - 4 март, 2024

Ознака : Ѕвезда

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Порно ѕвезда пронајдена мртва во својот стан, причината за смртта сè уште мистерија

Еспресо
Тајна Филдс, ѕвезда на филмовите за возрасни, беше пронајдена мртва во својот стан на 24-годишна возраст. Веста за смртта на порно ѕвездата шокираше многумина, а...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Веќе не е сам дома: Меколи Калкин за прв пат ги покажа двете деца, пред ѕвездата на Булеварот на славните

Еспресо
Актерот призна дека сега е навистина среќен и има цел во животот. 43-годишниот американски актер Меколи Калкин, кој стана познат ширум светот како дете откако...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Меган Маркл има понуди за враќање на глумата: „Сега може да стане ѕвезда од А листата“

Еспресо
Гласините кои ја поврзуваат Меган Маркл со враќање на актерството продолжуваат да се разгоруваат, во голем дел поради неочекуваниот успех на „Suits“ на Нетфликс. Војвотката...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Марија Шерифовиќ се изјасни за струмичанката Славица Ангелова: „Време е да се најде начин како навистина да се избира ѕвездата на Гранд“

Еспресо
По финалето на шеснаесеттата сезона на „Ѕвезде Гранда“, во која победи младата Македонка Славица Ангелова, пејачката и член на жирито Марија Шерифовиќ се огласи на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) 26 години по неговата смрт: Тупак доби ѕвезда на Булеварот на славните

Еспресо
Тупак Амару Шакур, роден како Лезан Париш Крукс познат по неговите уметничи имиња Тупак (или едноставно Пак) и Mакавели беше американски рапер. Тупак има продадено...
СветСлајдерСцена

Актерката Аманда Бајнс заврши на психијатрија, гола шетала по улиците на Лос Анџелес

Еспресо
Актерката Аманда Бајнс, е задржана во психијатриско одделение.Таа била фатена како гола шета по улиците на Лос Анџелес, јавуваат американските медиуми. Во еден момент таа...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША добила „корпа“: Била вљубена во познатиот пејач, ама тој не ја погледнувал

Еспресо
Јелена Карлеуша кога била девојка лудувала по својот познат колега кој тогаш не сакал ниту да ја погледне! Пејачката Јелена Карлеуша денеска е во брак...
Ви препорачуваме на СПЛајфстајлПитоми и дивиСекојдневиеСлајдер

(ВИДЕО) ОВА КУЧЕ Е ВИСТИНСКО ЧУДО: Погледнете што прави секоја вечер!

И. Т.
Дури и ноќе, кога семејството спие и сите светла се исклучени, ова преслатко куче докажува дека е послушно и верно. Имено, сопственичка Кели Роте од...
СветСлајдерСцена

ЅВЕЗДАТА ОД МЕКСИКАНСКИТЕ САПУНИЦИ: Денес не личи на себеси

И. Т.
Дали се сеќавате на ѕвездата од мексиканските сапуници Габриела Шпаниќ која има хрватски корени, светска слава доби со помош на улогите во теленовелите „La intrusa“,...
ВестиСветСлајдер

(ФОТО) ИЗБОРИ ВО ИТАЛИЈА: ПОРНОЅВЕЗДА сака да го советува градоначалникот

Еспресо
Тина Чиако, позната како Присила Салерно, која долги години води кариера на порно ѕвезда, вели: „Мое право е да се пријавам. Луѓето се збунети и...