17.8 C
Скопје
13:08 - 3 март, 2024

Ознака : булевар

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Веќе не е сам дома: Меколи Калкин за прв пат ги покажа двете деца, пред ѕвездата на Булеварот на славните

Еспресо
Актерот призна дека сега е навистина среќен и има цел во животот. 43-годишниот американски актер Меколи Калкин, кој стана познат ширум светот како дете откако...