5.8 C
Скопје
05:11 - 4 март, 2024

Ознака : меколи калкин

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Веќе не е сам дома: Меколи Калкин за прв пат ги покажа двете деца, пред ѕвездата на Булеварот на славните

Еспресо
Актерот призна дека сега е навистина среќен и има цел во животот. 43-годишниот американски актер Меколи Калкин, кој стана познат ширум светот како дете откако...
Филм и ТВ

Познатиот актер пропуштил шанса за улога во „Once upon a time in Hollywood“: Беше катастрофално, бев многу лош!

Еспресо
Ѕвездата на серијалот без кој не може да се замисли ниту едно детство, „Home alone“, Меколи Калкин (39), откри дека учествувал на аудицијата за филмот...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кевин од „Сам дома“ после 30 години проговори за неговиот однос со Мајкл Џексон!

Еспресо
Актерот Меколи Калкин (39) во неколку наврати го бранеше угледот на кралот на поп-музиката, Мајкл Џексон, откако го обвиниja за сексуално малтретирање на деца, а...