11.8 C
Скопје
19:18 - 20 април, 2024

Ознака : Гранд

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Шок изјава на Снежана Ѓуришиќ: „Не треба да се раѓаат деца ако партнерите не кажале „да“ пред Бога“

Еспресо
Снежана Ѓуришиќ ужива во љубовта со гинекологот Вања Милошевиќ, а сега проговори и за односот со него, но и за партнерските односи воопшто. Иако многумина...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Марија Шерифовиќ се изјасни за струмичанката Славица Ангелова: „Време е да се најде начин како навистина да се избира ѕвездата на Гранд“

Еспресо
По финалето на шеснаесеттата сезона на „Ѕвезде Гранда“, во која победи младата Македонка Славица Ангелова, пејачката и член на жирито Марија Шерифовиќ се огласи на...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Ужива во милионите: Сопственикот на „Гранд“ поседува јахти, станови, автомобили и часовници од 50.000 евра!

Васко Спасоски
Директорот на „Гранд“ продукција, Саша Поповиќ (66) од 1 ноември официјално стана пензионер. Но, медиумскиот тајкун воопшто не штеди пари кога е во прашање убавиот...