4.8 C
Скопје
22:24 - 18 април, 2024

Ознака : автомобили

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Синот на Драгана Мирковиќ го покажа семејниот возен парк: Неколку милиони евра на едно место

Еспресо
Драгана Мирковиќ и нејзиниот сопруг Тони Бијелиќ долги години живеат во замок во Виена, а нивното богатство не се огледа само во овој имот, туку...
ВестиСветСлајдер

Големо поскапување на половните автомобили: Дали би одвоиле 27.900 евра за старо возило на бензин?

Еспресо
Во Германија половните автомобили поскапеа за речиси една третина во рок од една година, според Агенцијата за анализа на пазарот ДАТ. „Во април, вообичаениот автомобил...
СветСлајдерСцена

(ВИДЕО) АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР ВО МУЛТИ-АВТОМОБИЛСКИ СУДАР: Поминал на црвено, едно лице завршило во болница

Еспресо
Арнолд Шварценегер учествувал во собраќајна несреќата во Лос Анџелес, потврди неговиот портпарол. Едно лице завршило во болница.  Според полициските информации, во сударот учествувале четири возила,...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

НЕ Е САМО БЕРЛИН, ВО ОВИЕ ГРАДОВИ ШИРУМ СВЕТОТ МОЖЕ ДА УЖИВАТЕ БЕЗ АВТОМОБИЛ: Тука движењето е животна филозофија!

Ј.К.Д
Животот без автомобил во град е возможен и има се повеќе граѓани кои сакаат да се движат пешки, со велосипед или со јавен превоз во...
ЛајфстајлРетроСлајдер

(ВИДЕО) ПРОНАЈДЕНИ 175 СТАРИ АВТОМОБИЛИ ВО НАПУШТЕНА ХАЛА ВО ЛОНДОН: Сите олдтајмери ќе бидат ставени на аукција

И. Т.
Во една напуштена хала во Лондон е пронајдена огромна количина „заборавени“ класични автомобили кои сега одат на аукција. По стандардниот ремонт автомобилите ќе се продаваат...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Ужива во милионите: Сопственикот на „Гранд“ поседува јахти, станови, автомобили и часовници од 50.000 евра!

Васко Спасоски
Директорот на „Гранд“ продукција, Саша Поповиќ (66) од 1 ноември официјално стана пензионер. Но, медиумскиот тајкун воопшто не штеди пари кога е во прашање убавиот...
СветСлајдерСцена

Потрошил милиони долари на скапи автомобили, а нема возачка дозвола! (ФОТО)

Васко Спасоски
Роби Вилијамс (46) во кариерата си приуштил многу задоволства, но имал и доста лоши финансиски потези. Тој има купено пет луксузни автомобили наеднаш, а замислете,...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Кристина Мандарина пере луксузни автомобили – Ги сакам овие ѕверки (ФОТО)

Еспресо
Кристина Пенава (20), попозната по надимакот Кристина Мандарина, на социјалните мрежи објави провокативни фотографиии на кои позира во црвен градник, кратки тексас панталончиња и чизми...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Автомобили од Драгана Мирковиќ купуваат и светските ѕвезди: Меѓу купувачите Ван Дам и Џеј Зи (ФОТО)

Еспресо
Вредноста на возниот парк на пејачката и нејзиниот маж е околу три ипол милиони евра. Драгана Мирковиќ со својот сопруг им продава автомобили и на...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

РЕБЕКА ПОТВРДИ: Прво го запалиле автомобилот на Сузе, па така изгорел и нашиот!

Васко Спасоски
По веста дека вчера биле запалени автомобилите на пејачките Ребека Јанковска и Сузана Турунџиева, Ребека во изјава за „Слободен печат“ вели дека прво бил запален...