Ознака : марко

Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Пејачката Елена Велевска е горда мајка: Нејзините три деца снимија заедничка песна, синот Марко рапува! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Познатата пејачка Елена Велевска не треба да се грижи за тоа кој ќе ја наследи во професијата. Како што знаете, таа е мајка на малечките...
Здравје

ДИЕТАТА НА МАРКО КОН – Ослабел 36 килограми „За појадок СВИНСКИ ВРАТ, за ручек СВИНСКИ ВРАТ, а за вечера… Погодете? Да, СВИНСКИ ВРАТ!“

Слободен печат
Српскиот композитор, музички продуцент и пејач Марко Кон за 100 дена ослабел 36 килограми, а неговата диета на секој кој има проблем со килограмите би...
Лајфстајл Сцена

Драгана Мирковиќ полнолетството на синот ќе го слави во луксузен дворец во Виена

Igor
Фолк ѕвездата Драгана Мирковиќ во својот луксузен двор во Виена ќе го прославува 18-от роденден на синот Марко. Иако нејзиниот син е роден на 24-ти...