20.8 C
Скопје
04:53 - 15 јули, 2024

(Фото) Ѕирнете во домот на синот на Драгана Мирковиќ: Марко се отсели од замокот

Познатата пејачка Драгана Мирковиќ остана да живее во прекрасниот замок во Виена откако се раздели со долгогодишниот сопруг Тони Бијелиќ.

Нивниот син Марко Бијелиќ неодамна на социјалните мрежи за прв пат го покажа станот во кој живее кога не е со мајка си во споменатиот замок.

Замокот на Драгана, инстаграм

Двете деца на Драгана пред неколку години започнаа самостоен живот во сопствени станови, а на пејачката и било многу тешко да остане сама, особено кога Тони го напуштил замокот.

Марко и Мануела не сакаат да се експонираат во јавноста, но Марко повремено прави исклучок.

Сега Марко објави фотографија од својот стан.Тој фотографирал дел од трпезаријата и поставената маса, а забележливо е дека доминира сивата боја.

По тој повод подготви и богата трпеза, која можеа да ја видат неговите следбеници на Инстаграм.

принтскрин инстаграм

 

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....