24.8 C
Скопје
10:42 - 15 јуни, 2024

Синот на Драгана Мирковиќ размислува за селење во Белград: „Тука веќе никој не верува во Бога“

Во оваа држава веќе никој не верува во Бога. Девојките се угледуваат на модели и инфлуенсерки, а мажите не знаат што значи да се биде маж, изјави Марко.

Синот на пејачката Драгана Мирковиќ, Марко, вели дека би сакал да се врати во Србија бидејќи повеќе не му се допаѓа како младите во Австрија гледаат на животот и на вистинските вредности. Тој објасни дека девојките размислуваат само за профили на Онлифанс, односно за сајтот каде што можат да снимаат експлицитни содржини, а мажите заборавиле како да се однесуваат.

-Ако Австрија продолжи по овој пат, доаѓам наскоро – рече Бијелиќ, а потоа откри што не сака во Австрија, а што во Србија:

– Се губат вистинските вредности. Во оваа земја веќе никој не верува во Бог. Девојките се угледуваат на моделите и инфлуенсерките на „Онлифанс“, а мажите не знаат што значи да се биде маж – изјави Марко.

Потсетуваме, фолк ѕвездата Драгана Мирковиќ кон крајот на март годинава го шокираше регионот кога објави дека по 24 години брак се разведува од бизнисменот Тони Бијелиќ и дека не живеат заедно од 2021 година. Тони го напуштил замокот во близина на Виена, а со Драгана во најтешките моменти се нејзините деца, ќерката Мануела и синот Марко.

Неделен хороскоп (од 27 мај до 2 јуни): Вистински момент за Близнаците, промени за Девиците, добра вест за Јарците…

Слични објави

Се огласи кралот Чарлс: Пресреќен е што Кејт Мидлтон се враќа на неговиот роденден во јавност

еспресо

Трагедија, почина црногорскиот голман Матија Шаркиќ: Му се слошило во станот во Будва

еспресо

Откриена посебната врска на Кејт Мидлтон и кралицата Елизабета Втора

еспресо

(Фото) Ова е братот на Јована Јеремиќ кој вешто го крие: Тој ѝ е најголема поддршка

еспресо

Два хороскопски знаци овој викенд ќе добијат дарежлив подарок од универзумот

еспресо

Пријателите на Џенифер Лопез предвидуваат: Ќе го надмине разводот со Бен Афлек и ќе му се врати на Алекс Родригез!

еспресо
Се вчитува....