16.8 C
Скопје
17:35 - 20 април, 2024

Ознака : квиз

СветСлајдерСцена

Ким Кардашијан повеќе знае право од Хилари Клинтон: Ја победи со 11-4 во правниот квиз

Еспресо
Ким Кардашијан, која е образована како правник, испадна дека е поупатена во познавање на правото од Хилари Клинтон со долгогодишно правно искуство. Квиз со учество...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатНаши ФациСлајдерСцена

ИНТЕРВЈУ со Марко „Дај Побрзај“: Заплакав скоро поради една немила случка од приватниот живот

Кате Божиновска
Телевизијата и камерите се негова пасија, а тоа дека својата работа како водител и шоумен ја извршува со огромно задоволство, е доказ неговата константна активност,...