16.8 C
Скопје
23:38 - 19 мај, 2024

Ознака : Триста

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатНаши ФациСлајдерСцена

ИНТЕРВЈУ со Марко „Дај Побрзај“: Заплакав скоро поради една немила случка од приватниот живот

Кате Божиновска
Телевизијата и камерите се негова пасија, а тоа дека својата работа како водител и шоумен ја извршува со огромно задоволство, е доказ неговата константна активност,...
ЛајфстајлСцена

Наталија заработува 300 илјади евра со својот задник – „Јас ги инспирирам луѓето“ (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Бразилската Инстаграм ѕвезда Наталија Гарибото заработува речиси 300 илјади евра годишно само објавувајќи фотки од својот задник на социјалните мрежи. Како што вели, откако ќе...