Ознака : јас

Секојдневие

Победничкиот стајлинг на кралицата Летиција испраќа само една порака – Овде јас сум шефица! (ФОТО)

Еспресо
Ова деловно издание е вистински доказ зошто оваа кралица се смета за една од најстилизираните дами… Шпанската кралица Летиција (47) учествуваше на деловнен состанок во...
Лајфстајл Сцена

МАЈЛИ САЈРУС МУ ПОРАЧА: Јас сум повеќе маж отколку што ти некогаш ќе бидеш! (ФОТО)

Igor
Пејачката и актерка Мајли Сајрус неодамна се разведе од Лиам Хемсворт откако беше фатена како разменува нежност со Кетлин Картер на италијанското езеро Комо. Многу...
Лајфстајл Сцена

Наталија заработува 300 илјади евра со својот задник – „Јас ги инспирирам луѓето“ (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Бразилската Инстаграм ѕвезда Наталија Гарибото заработува речиси 300 илјади евра годишно само објавувајќи фотки од својот задник на социјалните мрежи. Како што вели, откако ќе...