25.8 C
Скопје
13:59 - 25 мај, 2024

Ознака : мајли

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Лиам Хемсворт повторно заљубен – Тој ја заборави Мајли која му го скрши срцето (ФОТО)

Еспресо
Лиам Хемсворт конечно е среќен и тоа со седум години помладата манекенка Габриела Брукс. Актерот Лиам Хемсворт (30) минатото лето доживеа брачен бродолом со пејачката...
СветСцена

Мајли Сајрус ја промени фризурата и се пофали, но не очекуваше толку сурови критики (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Мајли Сајрус (27) има бурна година позади себе, со оглед дека само после половина година брак се разведе од актерот Лиам Хемсворт (29), а...
ЛајфстајлСцена

МАЈЛИ САЈРУС МУ ПОРАЧА: Јас сум повеќе маж отколку што ти некогаш ќе бидеш! (ФОТО)

Igor
Пејачката и актерка Мајли Сајрус неодамна се разведе од Лиам Хемсворт откако беше фатена како разменува нежност со Кетлин Картер на италијанското езеро Комо. Многу...