14.8 C
Скопје
06:58 - 22 мај, 2024

Ознака : лиам

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Лиам Хемсворт повторно заљубен – Тој ја заборави Мајли која му го скрши срцето (ФОТО)

Еспресо
Лиам Хемсворт конечно е среќен и тоа со седум години помладата манекенка Габриела Брукс. Актерот Лиам Хемсворт (30) минатото лето доживеа брачен бродолом со пејачката...