Ознака : скрши

Ви Препорачуваме Свет Сцена

ЈА СКРШИ НОГАТА И ПРОДОЛЖИ ДА ПЕЕ! Убавата пејачка падна среде концерт и доживеа стравична повреда (ВИДЕО)

Еспресо
Таа е тема на денот во светот кога станува збор за познатите личности… Руската пејачка Анастасија Вишневскаја преку ноќ стана планетарно позната, а причината за...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Лиам Хемсворт повторно заљубен – Тој ја заборави Мајли која му го скрши срцето (ФОТО)

Еспресо
Лиам Хемсворт конечно е среќен и тоа со седум години помладата манекенка Габриела Брукс. Актерот Лиам Хемсворт (30) минатото лето доживеа брачен бродолом со пејачката...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Вознемирувачко видео: Бритни Спирс си го скрши стапалото додека танцуваше

Еспресо
Популарната пејачка Бритни Спирс (38), ја скрши ногата пред неколку дена, а сега објави видео од самата незгода во кое јасно се слуша како „пука“...
Секојдневие

Снимка од Сирија која ќе ви го скрши срцето: Таткото ја научил ќерката да се смее секојпат кога ќе слушне бомба (ВИДЕО)

Еспресо
На социјалните мрежи се прошири снимка од Сирија на која е невозможно да останете рамнодушни… Таткото Абдула Мохамед смислил начин како да ги олесни звуците...
Секојдневие

Ви се скрши ноктот? Без грижа имаме решение кое ВЕДНАШ ќе ви помогне! (ВИДЕО)

Igor
Несакајки ви се скрши ноктот или пак имате проблем со лесно кршливи нокти, а треба да се појавите некаде. Без грижа, нема да се посрамите...