13.8 C
Скопје
09:27 - 28 февруари, 2024

Ознака : среде

Ви ПрепорачувамеСветСцена

ЈА СКРШИ НОГАТА И ПРОДОЛЖИ ДА ПЕЕ! Убавата пејачка падна среде концерт и доживеа стравична повреда (ВИДЕО)

Еспресо
Таа е тема на денот во светот кога станува збор за познатите личности… Руската пејачка Анастасија Вишневскаја преку ноќ стана планетарно позната, а причината за...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

ОВА СЕ УШТЕ НЕ Е ВИДЕНО: Пејачката среде настап ја подигна маицата и ги покажа голите гради (ФОТО)

Еспресо
Шведската пејачка Туве Лу изведе перформанс на концерт во Канада кога ги покажа голите гради пред публиката. Еба Туве Елса Нилсон е популарна пејачка и...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Опра среде говор падна на сцената – Главен виновник погрешните штикли (ВИДЕО)

Еспресо
Опра Винфри се пошегува на своја сметка па на својот Инстаграм профил објави фотка од последиците од падот во текот на турнејата низ Лос Анџелес....
Секојдневие

Девојче среде натпревар дозна дека мајка и за која пееше починала (ВИДЕО)

Еспресо
Индонезијката Џанах учествуваше во музичкиото натпреварување „Liga Dangdut Indonesia” каде пееше како славеј, разнежнувајќи го жирито, а потoа откри дека нејзината мајка страда од напреден...
ЛајфстајлСцена

ЈА РАСТРГНАА СРЕД НАСТАП – Непозната девојка и ставала пари во ѓаќи, маж ја соблакал и и лепел пари (ВИДЕО)

Igor
Пејачката Душица Грабовиќ има многу настапи и на нив заработува огромен бакшиш, но она што сега се случи ги остави сите во шок, буквално ја...