10.8 C
Скопје
02:00 - 28 февруари, 2024

Ознака : гаќи

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Северина мирисаше машки гаќи на настап: Фрлени боксерки на сцена, за гестот на пејачката долго ќе се зборува

Еспресо
Пејачката Северина Вучковиќ одржа настап на кој присуствуваа неколку илјади посетители кои заедно со неа ги пееја нејзините хитови. Но едно момче толку многу било...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) Се дозна што носела Хајди Клум под костимот-црв за Ноќта на вештерките

Еспресо
Манекенката Хајди Клум која на забава во Њујорк се појави облечена како дождовен црв, прославата ја продолжи така што го отстрани неудобниот аутфит и заврши...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

(Видео) Дамијано од Манескин по гаѓи на сцена во Холандија, си го одржа ветувањето!

Еспресо
Станува збор за ветување дадено во едно интервју. Популарната група Манескин свиреа на фестивалот Пинкпоп во Холандија, а лидерот на бендот Дамијано остана на сцената...
Наши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) ЗДРАВКО ЧОЛИЌ „уловен“ ПО ГАЌИ во ПРИРОДА: Пејачот се раскомоти повеќе од вообичаено!

М.Р.
Една од најголемите балкански ѕвезди, легендарниот Здравко Чолиќ по два дена следење е „уловен“ од српките папараци како со својот автомобил заминува на вежбање на...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Гаќички со дијаманти: Погледнете како снима Јелена Карлеуша реклама! (ФОТО)

Васко Спасоски
И додека речиси многумина одмараат во недела, Јелена Кaрлеуша вчерашниот ден го помина работно и тоа снимајќи реклама за еден познат бренд. На снимањето на...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Се сеќавате на убавата Росалинда? Погледнете ја како позира во проѕирен фустан под кој нема ништо! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата мексиканска пејачка и актерка Талија (48) која ја знаеме по улогата на Росалинда во истоимената теленовела, ги израдува своите обожаватели со неколку нови фотки...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Бијонсе на гала вечера се појавила во фустан под кој не се носат гаќички! (ФОТО)

Васко Спасоски
Бијонсе на гала вечерата на американсиот музички продуцент Клив Давис се појавила во провокативен црвен фустан, кој дефинитивно не можел да помине незабележан. Фустанот со...
ЛајфстајлСцена

Џенифер Лопез во елемент: Сакала да ги истакне мускулите, а ги покажала ГАЌИЧКИТЕ (ФОТО)

Igor
Џенифер Лопез (50) со свршеникот Алекс Родригез (44), дошла на роденден на светската кошаркарска ѕвезда Меџик Џонсон (60). Лопез повторно се облекла провокативно. Со коса...
ЛајфстајлСцена

Познатата пејачка ја облекла сукњата наопачки? Фановите ШОКИРАНИ кога забележале дека не носи гаќи (ФОТО)

Igor
Фотографиите од овој настап на Селена со сукњата наопачки го заобиколија светот во краток рок и станаа вистински хит на социјалните мрежи. Младата американска пејачка...
ЛајфстајлСцена

ЈА РАСТРГНАА СРЕД НАСТАП – Непозната девојка и ставала пари во ѓаќи, маж ја соблакал и и лепел пари (ВИДЕО)

Igor
Пејачката Душица Грабовиќ има многу настапи и на нив заработува огромен бакшиш, но она што сега се случи ги остави сите во шок, буквално ја...