34.8 C
Скопје
15:35 - 24 јуни, 2024

Ознака : дијаманти

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Гаќички со дијаманти: Погледнете како снима Јелена Карлеуша реклама! (ФОТО)

Васко Спасоски
И додека речиси многумина одмараат во недела, Јелена Кaрлеуша вчерашниот ден го помина работно и тоа снимајќи реклама за еден познат бренд. На снимањето на...
ЛајфстајлСцена

Луксузни подароци за снаата: Цеца не штеди, Богдана цела во ДИЈАМАНТИ!

Igor
Светлана Цеца Ражнатовиќ никогаш не штедела кога станува збор за подароците за нејзината снаа, Богдана Родиќ. Вереницата на синот на пејачката Цеца, Вељко Ражнатовиќ наскоро...
Сцена

Најскапиот парфем во светот чини 1.295 милиони долари

Igor
Кога сакате да купите нешто што е најскапо на светот, веројатно ќе биде потребно да се упатите кон Дубаи… Овој емират е познат по својот...