23.8 C
Скопје
14:34 - 30 мај, 2024

Ознака : ликсуз

Сцена

Најскапиот парфем во светот чини 1.295 милиони долари

Igor
Кога сакате да купите нешто што е најскапо на светот, веројатно ќе биде потребно да се упатите кон Дубаи… Овој емират е познат по својот...