Tag : најскап парфем

Сцена

Најскапиот парфем во светот чини 1.295 милиони долари

Igor
Кога сакате да купите нешто што е најскапо на светот, веројатно ќе биде потребно да се упатите кон Дубаи… Овој емират е познат по својот...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian