Tag : бисери

Инспирација и совети

Блејк Лајвли како божица излезена од златната доба на Холивуд! (ФОТО)

Еспресо
Олицетворение на гламурот на стариот Холивуд беше Блејк Лајвли на свечената проекција на филмот „The Rhythm Section” во Њујорк. View this post on Instagram ‘The...
Сцена

Најскапиот парфем во светот чини 1.295 милиони долари

Igor
Кога сакате да купите нешто што е најскапо на светот, веројатно ќе биде потребно да се упатите кон Дубаи… Овој емират е познат по својот...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian