Луксузни подароци за снаата: Цеца не штеди, Богдана цела во ДИЈАМАНТИ!

Светлана Цеца Ражнатовиќ никогаш не штедела кога станува збор за подароците за нејзината снаа, Богдана Родиќ.

Вереницата на синот на пејачката Цеца, Вељко Ражнатовиќ наскоро станува равноправен член на семејството, а сите со нетрпение ја очекуваат свадбата на векот. Она што Цеца ја финансира свадбата воедно е и првиот и најголем подарок кој од срце го намени за Богдана и својот син.

Вториот подарок од пејачката за идната снаа беше брилијантниот часовник со голема вредност, а Цеца го избра така што тој одлично ќе му одговара на вереничкиот прстен кој Богдана го доби од синот на Цеца.

Третиот а можеби и подарок со најголема сентиментална вредност, беше прстенот кој Цеца го поседува долги години, а има непроценлива вредност. Пејачката со години не се делеше од него, а не го остави ниту на својата ќерка Анастасија, туку реши традицијатада ја продолжи Богдана. Богдана сјае од дијаманти, гласеа коментарите.

Слични објави

Карлеуша по повод озборувањата за развод: Зло, омраза и љубомора!

Igor

Рчи ли рчи: Шерифовиќ откри покрај кого спие! (ВИДЕО)

Еспресо

КОНЕЧНО СЛОБОДНИ! Нема да верувате какви ограничувања имале Хари и Меган, а сега се ослободени од нив!

Еспресо

Како изгледа патувањето со авион денес?

Еспресо

Старее ли воопшто? Глумицата со омилена насмевка ги покажа беспрекорната фигура и долгите нозе (ФОТО)

Igor

Десет необични факти за најголемата држава во светот!

Еспресо

Остави Коментар

единаесет − оне =

Слични објави

Голата Марија покриена со 4.500 кристали (ФОТО)

Igor

Слаткар и Сања станаа родители: Бебето доби многу интересно име! (ФОТО)

Еспресо

Наташа Беквалац без градник на настап во Штип! Машката публика во први редови (ФОТО)

Igor

Ким ја купи јакната на Мајкл Џексон за ќерка си! (ФОТО)

Слободен Печат

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: Биковите да бидат трпеливи, Стрелците да внимаваат на грешки

Igor

И вкусен и здрав: Неколку причини зошто луѓето обожаваат да јадат пармезан

Igor