11.8 C
Скопје
23:10 - 29 февруари, 2024

Ознака : цела

Здрави навики

Една печурка има повеќе витамини и минерали отколку цела чинија зеленчук: Еве што се може да лекува оваа моќна намирница!

Еспресо
Хранливата вредност на печурките е голема, а тие исклучително се богати со протеини... Овие шумски плодови ги содржат сите есенцијални аминокиселини, а богати се и...
ЛајфстајлСцена

Луксузни подароци за снаата: Цеца не штеди, Богдана цела во ДИЈАМАНТИ!

Igor
Светлана Цеца Ражнатовиќ никогаш не штедела кога станува збор за подароците за нејзината снаа, Богдана Родиќ. Вереницата на синот на пејачката Цеца, Вељко Ражнатовиќ наскоро...
Секојдневие

Посексипилен костим за капење не постои! Дали би платиле 150 евра за цела плажа да гледа во вас? (ФОТО)

Igor
Провокативните костими за капење се само за храбрите дами. View this post on Instagram @shesgot_krvs looking super hot in our slash bikini in red.. ???...