Погледнете кои македонски пејачки ги слуша ѕвездата на Наполи – Елиф Елмас! (ВИДЕО)

Ѕвездата на калчо-лигашот Наполи, нашиот Елиф Елмас е доста активен на својот профил на Инстаграм каде го следат скоро половина милион фанови.

Тој преку неговото „стори“ честопати објавува од своите активности, па така беше и овојпат. Елиф сподели со своите обожаватели неколку видеа на кои тој и неговоиот помал брат се забавуваат слушајќи музика.

Една од песните кои одеше во позадина, е дуетската песна на пејачките Наташа Малинкова и Александра Јанева, „Еуфорија“.

Погледнете:

Слични објави

Дуа Липа го искористи недостатокот на конкуренција: Во време на пандемија новиот албум го објави на Јутјуб (ВИДЕО)

Еспресо

ОВА Е ЦЕНОВНИКОТ НА МАЦА ДИСКРЕЦИЈА: Еве за што наплатувала дупло! (ФОТО)

Igor

Со кого се забавува АДРИЈАНА ЛИМА на Миконос?

Igor

Три хороскопски знаци кои знаат да го скршат мразот во љубовниот однос

Igor

Осумгодишно девојче го прогласија за најубаво во светот – погледнете ја! (ФОТО)

Igor

ХИТ-ФОТО! Ако Арнолд Шварценегер живееше во Македонија и работеше за 200 евра плата – ќе изгледаше вака! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

три + 18 =

Слични објави

Оваа девојка ќе ја претставува Србија на „Мис на Светот“, Македонија и оваа година без своја претставничка? (ФОТО)

Igor

Мажите ќе се разочараат. Нивес го покажа љубовникот! (ФОТО)

Igor

Еве што МОЖЕТЕ и ТРЕБА да научите од секој хороскопски знак!

Igor

Џо Кокер го објави првиот албум, „Pink Floyd“ постигнаа ненадминлив рекорд и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Играта која сите сте ја играле барем еднаш, денес слави 20-ти роденден!

Еспресо

ТОА И ГО ПРОМЕНИ ЖИВОТОТ: Позната убавица откри од што боледува! (ФОТО)

Igor