Вил Смит од шега го снимал прегледот! Докторите му откриле опасна работа во стомакот! (ВИДЕО)

Докторката на Вил Смит (51) го натерала славниот актер да направи колоноскопија, а тој ја послушал, но како што кажал од шега.

Колку не го сфатил сериозно тоа, докажува тоа што одлучил да го снима својот преглед и кажал дека со својот гол задник ќе успее да достигне до 50 милиони следбеници на Инстаграм.

Меѓутоа, ништо не завршило како што тој мислел, бидејќи докторката за време на прегледот му пронашла полип на дебелото црево.

Фото: Инстаграм

– Докторот пронајде полип, го отстрани и го испрати на анализа. Се докажало дека е преканцероген полип, а во 95% од таквите случаеви се добива рак – соопштила докторката.

– Ти благодарам што ме натера да го направам ова. Мислев ако го снимам ова, дека ќе биде се забавно, но не можев да замислам дека ќе ми најдат преканцероген полип. Ти благодарам и ти благодарам што си прифатила пред целиот свер да зборуваш и да го споделиш ова со мене. Луѓето треба да водат сметка и да живеат што е можно подолго – изјавил Смит.

Слични објави

Принцот Хари и Меган Маркл ги отследија сите од Инстаграм

Igor

Сите зборат дека Северина не се менува, а ваква не би ја препознале! Исплива фотка од почетокот на нејзината кариера (ФОТО)

Igor

Со оваа фотографија Викторија Лоба направи храбар потег (ФОТО)

Igor

Мали секси трикови за посилен оргазам

Igor

СПОЈТЕ ГИ ДЛАНКИТЕ: Она што го гледате зборува најмногу за вашата љубов

Еспресо

Познатите Хрвати се во шок по земјотресот: Врескав од страв, сè уште се тресам! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

8 − четири =

Слични објави

Хороскопски знаци со кои ќе доживеете најдобра летна авантура

Igor

Софче Џорлева го победи коронавирусот – Нејзиниот син со порака до сите кои се уште не веруваат дека тој постои!

Еспресо

Го сакате Хари Потер? Ова се места кои морате да ги видите ако патувате во Лондон

Еспресо

Нема потреба повеќе да ги криете нозете – Ова е најдобриот домашен лек за проширени вени

Igor

ДАЛИ СТЕ НИМФОМАНКА? Овие 5 знаци ќе ви дадат одговор

Igor

Кевин Харт копија на The Rock! (ФОТО)

Igor