Што ти требаше ова?! Пејачката Николија не би ја препознала ниту родената мајка! (ФОТО)

Николија Јовановиќ е една од најпопуларните пејачки од младите генерации. Ќерката на Весна Змијанац многумина ја препознаваат како атрактивна црнокоса, но сега реши да го промени имиџот.

Имено, Николија на една прослава се појави во неочекувано издание кое ги изненади присутните. Таа се појави со кратка коса, бојадисана во бордо.

Фото: Принтскрин

Повеќето не ја препознале, па потоа ја прашале зошто си го направила тоа. Сепак, пејачката открила дека станува збор за перика и дека таквата фризура и била прикладна со стајлингот за прославата.

Слични објави

ГИ ГЛЕДА ЛИ НЕКОЈ БИКИНИТЕ? Плејбој зајчица ги облекла „најситните бикини на светот“, видете како изгледа (ФОТО)

Igor

Борко Ристовски покани само двајца на неговиот роденден и напиша многу интересна порака (ФОТО)

Igor

Една од најубавите жени во светот во шестата деценија позираше прекриена само со пешкир: Ниту фризура, ниту грам шминка а изгледа како авион (ФОТО)

Еспресо

Чекај ме и сигурно ќе дојдам, зад најубавата љубовна песна се крие потресна љубовна приказна

Еспресо

Ќе ги препознаете? Познатите ги покажаа своите маски за Ноќта на вештерките (ФОТО)

Igor

„Златна мечка“ за Хелен Мирен за животно дело на Берлиенале 2020

Еспресо

Остави Коментар

дваесет − Шестнаесет =

Слични објави

Беше Џејмс Дин за својата генерација, сите го обожаваа: Една година без легендарниот Лук Пери (ВИДЕО)

Еспресо

Вељко тајно ја снимаше Цеца во автомобилот: Во еден момент гласно и викна, но погледнете ја нејзината реакција! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Мини уштипци со кисело млеко: Највкусното тесто без јајца и прашок за печиво (РЕЦЕПТ)

Igor

ПАКТ НА СМРТТА: Бизарен договор меѓу славниот музичар и неговата сопруга

Igor

Неговиот љубовник му беше кум, а дечкото го гледаше од прозорот на хотелот: Фамозниот брак на Елтон Џон со жена! (ФОТО)

Еспресо

Неодоливо пенасти и вкусни: Црвени палачинки! (ВИДЕО)

Igor