22.8 C
Скопје
17:09 - 30 мај, 2024

Ознака : задник

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Јелена Карлеуша ги запали социцијалните мрежи со жежок танц: Мешање со задник против стрес

Еспресо
Провокативното видео на пејачката Јелена Карлеуша предизвика лавина коментари на социјалните мрежи. Музичката регионална ѕвезда Јелена Карлеуш неодамна, по повеќе од една деценија пауза, објави...
ИнтимаЛајфстајлСекојдневиеСлајдерСтил

(Фото) Србинката Наташа го има најголемиот задник во светот, го одржува со пици и слатки, обожавателите ширум светот ѝ се восхитуваат, а таа си бара момче!

Еспресо
Дека понекогаш одредена опсесија навистина може да добие бизарни размери сведочи Наташа Краун, која се претставува како плус сајз модел и жена со најголем задник...
СветСлајдерСцена

(Видео) Џејсон Момоа се разголи во шоуто на Џими Кимел: Секси поздрав до гостите со гол задник

Еспресо
Ѕвездата на Аквамен Џејсон Момоа ги изненади своите фанови на Џими Кимел во живо. Актерот во студиото се појави во виолетови пижами, но набрзо се...
БалканСлајдерСцена

(ФОТО) КИМ КАРДАШИЈАН ЈА ИЗГУБИ ТИТУЛАТА ЗА НАЈУБАВ ЗАДНИК: Старлетата засенета од Јелена Розга!

М.Р.
Јелена Розга важи за една од најдобро облечените дами меѓу балканските ѕвезди, а нејзиниот елегантен, женствен стил е секогаш вистинска мамка за погледи. Пејачката ужива да...
БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) СРБИНКА РУШИ РЕКОРДИ СО СВОИТЕ ОБЛИНИ: Има желба да ја зголеми тежината за плус 25 килограми!

Еспресо
Наташа Краун има 30 години и е една од најпознатите шведски плус сајз модели. Има српско потекло, а моментално живее и работи во Гетеборг. Краун...
СветСлајдерСцена

(ВИДЕО) БРИТНИ СПИРС ГО ПРЧИ Г*ЗОТ: Нема филтри, цела сум реалност!

Еспресо
Веќе знаевме дека е „шлакната“, но најновото видео објавено од поп -sвездата Бритни Спирс е надвор од контрола. По долгогодишни ограничувања од различен вид поради...
Ви ПрепорачувамеЗдрави навикиЗдравјеСлајдер

(ВИДЕО) ВЕЖБАМЕ СО ЕЛЕНА МИРЧЕСКА: Вежби за задник

Ј.К.Д
Сетот на вежби кои ни ги подготви Елена Мирческа во ова издание е фокусиран на оформување и зацврстување на мускулите на задникот. Вежбите се релативно...
Наши ФациСлајдерСцена

ФОТО: Додека вежба мисицата Кристина се снима од птичја перспектива!

Васко Спасоски
Познатата мисица и поранешна сопруга на пејачот Даниел Кајмакоски, Кристина Димитријевска речиси целото свое слободно време го поминува во теретана. И резултатите и тоа како...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Фото: Карлеуша се закопча до грло, но нејзиниот задник ќе „експлодира“ во тесните фармерки!

Васко Спасоски
Поп-ѕвездата Јелена Карлеуша (42) покажа дека и тоа како може да изгледа секси и провокативно во комбинација која е закопчана до грло. Пејачката прошетала во...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Не е за мажи со слабо срце: Сузана Гавазова ги објави најжешките снимки досега! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Машките фанови на познатата пејачка Сузана Гавазова веројатно се во делириум после видеата кои таа денеска ги сподели на својот профил на Инстаграм. Сузана објави...