20.8 C
Скопје
18:52 - 30 мај, 2024

Ознака : наташа

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Згодна пејачка јавно му се додворува на Харис Џиновиќ: Еве што мисли тој за неа

еспресо
Поранешната ѕвезда на Гранд, пејачката Наташа Алимпиќ имаше интересна изјава за разводот на Харис Џиновиќ и Мелина Жиновиќ. Таа рече дека Харис е џентлмен и...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Карлеуша најсурово ја нападна познатата водителка: „Ти си свиња, по телото ти се гледа дека јадеш мрсно!“

Еспресо
Познато е дека пејачката Јелена Карлеуша речиси секојдневно влегува во конфликт со некого, а во тој стил продолжи и сега. Изгледа дека Јелена се повеќе...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Игор Којиќ ја покажа саканата жена: Неверојатно личи на Северина!

Еспресо
Емотивниот живот на Игор Којиќ во последно време е прилично турбулентен. Од разводот со Северина, многумина се прашуваа кој го освои неговото срце, а потоа...
ИнтимаЛајфстајлСекојдневиеСлајдерСтил

(Фото) Србинката Наташа го има најголемиот задник во светот, го одржува со пици и слатки, обожавателите ширум светот ѝ се восхитуваат, а таа си бара момче!

Еспресо
Дека понекогаш одредена опсесија навистина може да добие бизарни размери сведочи Наташа Краун, која се претставува како плус сајз модел и жена со најголем задник...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдерЧудесни жени

Која е Наташа Пирц Мусар, првата жена претседател на Словенија: Адвокатката без политичко искуство ќе се залага сите земји од Западен Балкан што поскоро да влезат во ЕУ

Еспресо
Наташа Пирц Мусар, која во вториот круг од претседателските избори го победи Анже Логар, ќе биде првата жена на функцијата претседател на Словенија. Поранешната новинарка...
Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

ПРЕВКУСНА ЧОРБА ОД ТИКВА: Ќе ве стопли, ќе ве размази, ќе ве воодушеви!

Ј.К.Д
На голема радост на сите вас – почнавме уште една прекрасна соработка со готвачка за која готвењето е уметност – Наташа Мустафа. (РЕЦЕПТ) НАТАША НИ НАПРАВИ...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Наташа Беквалац им однесе намирници на родителите, а потоа упати апел до сите… (ФОТО)

Еспресо
– Мамо, тато ве сакам, напиша Беквалац… Наташа Беквалац во текот на пандемијата на коронавирусот покажа дека води сметка за своите родители Мира и Драгољуб...
Uncategorized

Него би сакала да го бакне – Наташа Беквалац призна на кој познат маж не би му одолеала!

Слободен печат
Српската поп икона Наташа Беквалац овие денови е во центарот на вниманието со својот најавен и долгоочекуван концерт во белградската Арена кој ќе се одржи наредната година,...
ЛајфстајлСцена

Наташа Беквалац: Љубовта ме натера да го направам тоа (ВИДЕО)

Igor
Наташа Беквалац ќе го одржи првиот голем солистички концерт на 14 февруари во белградската арена Штарк, под називот “SOS za ljubav”, а сега објави тизер...
ЛајфстајлСцена

Наташа Беквалац и Емина Јаховиќ повеќе не сакаат мажи (ФОТО)

Igor
Пејачките Емина Јаховиќ и Наташа Беквалац подготвуваат нов сингл. Со објавата на Инстаграм тие ги заинтригираа следбениците со самиот назив на песната „Машко повеќе неможам…да...