Ознака : игор којиќ

Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Кеба и неговата сопруга ја „блокирале“ Северина на Инстаграм!

Васко Спасоски
Семејната идила во семејството на Драган Којиќ Кеба и неговата снаа, судејќи по се’, повеќе не постои. Пејачот и неговата опруга Оља го блокирале Инстаграмот...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Северина го остави Игор во семејната куќа, Кеба не може да ја врати снаата дома!

Васко Спасоски
Северина Којиќ веќе три месеци престојува во Белград, меѓутоа повеќе не живее во куќата на свекорот Драган Којиќ – Кеба на Бежаниска коса. Пејачката неодамна...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Инцидент: Северина пријавена во полиција од директорката на училиште!

Васко Спасоски
Директорката на училиштето во кое оди синот на Северина Којиќ (47) и Милан Поповиќ (54) ја пријавила пејачката во полиција поради наводни закани и навреди...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Северина се откажала од презимето на сопругот: Ова е една од причините! (ФОТО)

Васко Спасоски
Маркетинг-експертите тврдат дека Северина изградила име и пред да се омажи. Кариерата ја започнала во 90-те години, па сметаат дека нема потреба во кариерата да...
Uncategorized

Милан Поповиќ: „Игор Којиќ ме навредуваше и ми се закануваше пред детето, ќе го заштитам синот од дивјачко однесување“!

Слободен печат
Очигледно е дека Милан Поповиќ (54) ќе поднесе пријава против Игор Којиќ (32), по вербалниот инцидент кој се случил во чевтртокот на 28 ноември. Имено,...
Uncategorized

По потресното писмо на Северина, се огласи и таткото на Александар

Слободен печат
Северина во иднина ќе може синот Александар да го гледа само двапати неделно попладне и секој втор викенд од сабота наутро до недела навечер. Ваквата...
Лајфстајл Сцена

Поранешниот сопруг на Северина се огласи по информацијата дека физички го злоставувале нивниот син (ВИДЕО)

Igor
Милан Поповиќ, поранешниот сопруг на Северина Којиќ се огласи по изјавата на пејачката дека нивниот син Александар (7) бил физички злоставуван во  училиште и дека...
Лајфстајл Сцена

Бизарна казна: Сопругот на Северина ќе плати 750 евра затоа што се сликал со синот на пејачката

Igor
Игор Којиќ, наводно, ќе мора да ги сноси последиците бидејќи прекршил судска одлука во врска со објавување фотографии на малиот Александар, син на неговата сегашна...
Лајфстајл Сцена

Малечкиот Кеба ја упропасти Северина! Подигнала кредит од 70.000 евра! Ставила под хипотека уште еден стан (ФОТО)

Igor
Северина Којиќ повторно подигна кредит, овој пат во износ од 70.000 евра, пари кои планира да ги вложи во турнеја – дознава српски Курир. Ова...
Лајфстајл Сцена

Изгледа ова е крајот: Северина се разведува, Игор се отселил од станот? (ФОТО)

Igor
По се изгледа дојде крајот за бракот на хрватската ѕвезда Северина и Игор. Барем така пишуваат сите медиуми во соседството и потенцираат дека Игор веќе...