14.8 C
Скопје
04:08 - 22 мај, 2024

Ознака : тато

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Наташа Беквалац им однесе намирници на родителите, а потоа упати апел до сите… (ФОТО)

Еспресо
– Мамо, тато ве сакам, напиша Беквалац… Наташа Беквалац во текот на пандемијата на коронавирусот покажа дека води сметка за своите родители Мира и Драгољуб...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кога тато изгледа подобро од синовите: Дејвид Бекам го покажа своето заносно тело (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
44-годишниот Дејвид Бекам е еден од оние мажи кои се како вино, колку се постари, толку се подобри… Пензионираниот фудбалер тоа уште еднаш го докажа...
ЛајфстајлСцена

Емили Ратајковски го очекува првото дете?

Igor
Многубројните фанови кои ја следат манекенката Емили Ратајковски се уверени дека таа преку фотографија најавила дека таа и нејзиниот сопруг Себастијан Беар Меклард го очекувааат...
ЛајфстајлСцена

Преслатка фотографија на Џорџина со децата: Едвај чекаме да го видиме тато! (ФОТО)

Igor
Вереничката на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез уште еднаш покажа каков однос има со децата на Кристијано Роналдо кои ги родија сурогат мајки, малечкот Кристијано и...