Преслатка фотографија на Џорџина со децата: Едвај чекаме да го видиме тато! (ФОТО)

Вереничката на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез уште еднаш покажа каков однос има со децата на Кристијано Роналдо кои ги родија сурогат мајки, малечкот Кристијано и близнаците Ева и Матео.

Имено таа објави фотографија на Инстаграм, на која со малечките но и со својата ќеркичка Алана Мартина, која заедно ја има со Роналдо, се на пат кон нивниот татко.

– Едвај чекаме да го видиме тато – напиша Џорџина во описот.

Имено, таа често објавува фотографии со децата на кои може да се види дека таа зазема посебно место во нивниот живот и дека е максимално вклучена во нивното одгледување. Всушност, Џорџина не крие колку им е посветена.

Да потсетиме, пред Џорџина да му ја роди ќерката Алана Мартина во 2017 година, за мајките на децата на Кристијано Роналдо не се знаеше ништо.

Имено, пет месеци пред да ја запознае неа, познатиот фудбалер ги доби близнаците Ева и Матао, а седум години претходно синот Кристијано Роналдо Џуниор.

Како што вели тој првите три деца му ги родиле сурогат мајки, а нивниот идентитет никогаш не е откриен.

View this post on Instagram

💖✈️ ¡Buen día con amor!

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Слични објави

Шерон Стоун (61) позираше целосно гола, без цензура: Новата насловна на Vogue ги остави сите без текст (ФОТО)

Igor

Кој најмногу се ЛЕПИ за АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ?

Igor

Ѕвездата од БЕВЕРЛИ ХИЛС може да заврши во затвор: Еве колку пари должи!

Igor

Ријана во СЕКСИ БИКИНИ покажа зошто е една од најголемите МОДНИ ИКОНИ (ВИДЕО)

Igor

Необични места во Европа кои морате да ги посетите (ФОТО)

Еспресо

Карлеуша ужива во Хрватска: Објави жешка фотографија и направи хаос на интернет (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

пет × два =

Слични објави

Телохранителот ја обвини Крис Џенер за сексуално вознемирување

Васко Спасоски

Гитаристот на групата „Квин“ доживеал срцев удар!

Еспресо

Цел свет се бори со коронавирус, а Хари Мата Хари со лекови за потенција: Завршил во болница поради вијагра?

Еспресо

Хајди Клум: Костими кои ја направија кралица на Ноќта на вештерките (ФОТО)

Igor

15 минути разговор: Дали би платиле за онлајн состанок со Кијану Ривс?

Еспресо

Дневен хороскоп за 24 септември 2019: Близнаците ќе ги откријат тајните на партнерот

Igor