Болеста го направила своето: Поранешниот голем заводник изгледа непрепознатливо (ФОТО)

Актерот Вал Килмер кој со рак на грлото се бори од 2015 година, пристигна во Њујорк за да одржи говор на настанот на ОН.

Иако се обиде да се сокрие од љубопитните папараци, не успеа, а многумина на неговиот врат го забележаа и медицинскиот уред од трахеотомија.

Вал во 2017 година призна дека е болен, а денес веќе е можно да се види дека ракот доста влијае на неговиот изглед. Некогаш големиот заводник изгледа непрепознатливо.

Иако ретко говори за приватниот живот, во интервјуто за „The Hollywood Reporter” потврди дека е болен, и дека болеста му го одземала гласот, но и силата.

Акерот е татко на две деца, а зад себе има и пропаднат брак со актерката Џоан Вили, со која беше заедно осум години.

Слични објави

Лејди Гага додека „јаваше“ обожавател падна од бината (ВИДЕО)

Igor

Интересен и поинаков – Појадок во чашка полна витамини, пробајте го задолжително!

Igor

Не е фатаморгана: Бујната Деми ја подигнува температурата и во пустина (ФОТО)

Igor

ШТО СЕ МОЖАТ ДА НАПРАВАТ ПАРИТЕ: Еве како изгледаше снаата на Лепа Брена на почетокот на кариерата (ФОТО)

Igor

Лејди Гага: Влакната на нозете се дел од мојот стил

Igor

Најмодерните сестри во светот се појавија на насловната на „Вог“ во исто време: Бела и Џиџи Хадид испишаа историја во „модната библија“ (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

седумнаесет − девет =

Слични објави

Малку поинаков и повкусен појадок кој се подготвува за само 15 минути (РЕЦЕПТ)

Igor

Едвај стоел на нозе: Бен Афлек мртов пијан (ВИДЕО)

Igor

Новата секси ѕвезда на Белатор: Запознајте ја руската Пантерка, сака да пука и да тепа! (ФОТО)

Еспресо

Ти веќе не си мое дете: Анабела јавно се откажа од ќерката Луна! (ФОТО)

Еспресо

Нема да ја препознаете: Погледнете како изгледаше Сенидах пред да стане позната во регионот (ФОТО)

Igor

Најмалиот син на Лепа Брена вози „ѕвер“ од 500.000 евра! (ФОТО)