18:57 - 20 април, 2024

Ознака : заводник

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Сите го паметиме како злобниот но и згоден заводник од Титаник – Но повеќе нема ниту трага од неговиот заводлив лик (ФОТО)

Еспресо
Били Зејн бил фотографиран во непрепознатливо издание на плажа во Малибу, додека се дружел со Овен Вилсон. Кариерата на холивудскиот актер Били Зејн ја одбележа...
ЛајфстајлСцена

НИ ТРАГА ОД ГОЛЕМИОТ ЗАВОДНИК: Џерард Батлер сликан неуреден и со пивски стомак (ФОТО)

Igor
Жените ќе се запрепастат кога ќе видат како сега изгледа поранешниот голем заводник од Холивуд. Извајано тело, густа брада и мажествен глас, тоа беше она...
ЛајфстајлСцена

Болеста го направила своето: Поранешниот голем заводник изгледа непрепознатливо (ФОТО)

Igor
Актерот Вал Килмер кој со рак на грлото се бори од 2015 година, пристигна во Њујорк за да одржи говор на настанот на ОН. Иако...