20.8 C
Скопје
18:28 - 23 мај, 2024

Ознака : лик

БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоСлајдерСцена

(ВИДЕО) Српски шминкер ГО ОЖИВЕА ЛИКОТ на ТОШЕ ПРОЕВСКИ: Уште една неверојатна трансформација на Стефан Суботиќ

М.Р.
Стефан Суботиќ е познат мејк – ап артист од Србија, но и надвор од границите на неговата земја. Покрај тоа што Стефан ја истакнува природната...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Сите го паметиме како злобниот но и згоден заводник од Титаник – Но повеќе нема ниту трага од неговиот заводлив лик (ФОТО)

Еспресо
Били Зејн бил фотографиран во непрепознатливо издание на плажа во Малибу, додека се дружел со Овен Вилсон. Кариерата на холивудскиот актер Били Зејн ја одбележа...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

По овој лик од серијата „Сексот и градот” сите лудувавме – Денес има 48 години и изгледа како милион долари! (ФОТО)

Еспресо
Добро познатиот лик од омилената женска серија „Сексот и градот”, згодниот Смит на кој не му одолеа ни Саманта, денес има 48 години и, верувале...
ЛајфстајлСцена

Иранската Анџелина Џоли ОДИ ВО ЗАТВОР, затворенички УПЛАШЕНИ дали ќе можат да спијат (ФОТО)

Igor
Иранската Анџелина Џоли и Инстаграм-ѕвезда, Сахар Табар е уапсена и задржана во притвор поради голем број на обвиненија, вклучувајќи и бласфемија или богохулење и поттикнување...