24.8 C
Скопје
12:39 - 28 мај, 2024

Ознака : „Веселата зграда“

Ви препорачуваме на СПЖивотни ПриказниСлајдер

(ФОТО) ЦВЕТЕН РАЈ НА 1.100 МЕТРИ НАДМОРСКА ВИСИНА: Искусна фризерка, „исфризирани“ цвеќиња!

Ј.К.Д
Славица Јуван има двор од кој застанува здивот, на локација – од која ќе ве „заболе главата“, се разбира, од убавини! Дворот на оваа цветна...
ЛајфстајлСцена

Иранската Анџелина Џоли ОДИ ВО ЗАТВОР, затворенички УПЛАШЕНИ дали ќе можат да спијат (ФОТО)

Igor
Иранската Анџелина Џоли и Инстаграм-ѕвезда, Сахар Табар е уапсена и задржана во притвор поради голем број на обвиненија, вклучувајќи и бласфемија или богохулење и поттикнување...