Ознака : пивски

Лајфстајл Сцена

НИ ТРАГА ОД ГОЛЕМИОТ ЗАВОДНИК: Џерард Батлер сликан неуреден и со пивски стомак (ФОТО)

Igor
Жените ќе се запрепастат кога ќе видат како сега изгледа поранешниот голем заводник од Холивуд. Извајано тело, густа брада и мажествен глас, тоа беше она...