9.8 C
Скопје
01:36 - 15 април, 2024

Ознака : грлото

ЛајфстајлСцена

Болеста го направила своето: Поранешниот голем заводник изгледа непрепознатливо (ФОТО)

Igor
Актерот Вал Килмер кој со рак на грлото се бори од 2015 година, пристигна во Њујорк за да одржи говор на настанот на ОН. Иако...
Здравје

Ве измачува болка во грлото? Ова е најбрзото решение за вас!

Igor
Во овој период од годината кога временската прогноза се менува повеќе пати на дневно ниво ретко кој може да се пофали дека не го мачи...