22.8 C
Скопје
17:27 - 30 мај, 2024

Ознака : родригез

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Георгина Родригез „пука“ во микробикини, а ноктите како канџи: На одмор во Абу Даби

еспресо
Партнерката на фудбалерот Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, објави нова серија фотографии од одморот во Абу Даби. „Два дена за нас двајца“, напиша Георгина на објавата...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Џорџина Родригез го извади целиот луксуз на виделина: Јахта, накит, чанти, чевли…за „плакнење очи“

Еспресо
Девојката на Кристијано Роналдо продолжува да споделува фотографии од нивниот долг летен одмор. На нејзиниот Инстаграм профил сега се објавени нови фотографии од манекенката и...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Џорџина на Роналдо има ново секси хоби: Арапите пак ќе ѝ се налутат, ги провоцира!

Еспресо
Џорџина Родригез, свршеницата на Кристијано Роналдо, на својот Инстаграм профил се пофали со своето ново хоби. Таа почна да тверка (да го ‘тресе’ задникот), а...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Фотографиите на Џорџина во танга ги налутија Арапите, му порачаа на Роналдо: „Треба да барате прошка од Алах“

Еспресо
Џорџина Родригез, избраничката на Кристијано Роналдо, редовно привлекува внимание на социјалните мрежи. Нејзиниот живот драстично се промени откако го запозна Роналдо и сега живее на...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Видео) Џорџина Родригез покажа како децата на Роналдо зборуваат арапски: Преслатки се!

Еспресо
Откако Роналдо потпиша за фудбалскиот клуб Ал Наср во Саудиска Арабија, Џорџина и децата се преселија со него во Ријад. Џорџина Родригез ги воодушеви фановите...
СветСлајдерСцена

Џорџина ја исмеваат поради скапиот подарок за Роналдо: „Толку е горда, како сама да заработила“

Еспресо
Кристијано Роналдо е љубител на скапи работи, а може да се пофали и со завидна колекција на автомобили. Пред неколку дена, неговата свршеница Џорџина Родригез, му...
СветСлајдерСцена

(Видео) Џорџина Родригез (пак) покажа колку е згодна, во танга и на високи штикли: Но, на што се должи нејзиниот изглед?

Еспресо
Џорџина Родригез е вистинска убавица позната на сите по тоа што е девојка на Кристијано Роналдо. Има фигура која го одзема здивот, а новото видео...
СветСлајдерСцена

ФОТО: Вереницата на Кристијано Роналдо има згодна сестра која дури сега и ја откри на јавноста

Еспресо
Вереницата на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез одлучи да ја покаже својата постара сестра, споделувајќи заедничка фотографија на Инстаграм… На Инстаграм профилот на Георгина Родригез се...
Uncategorized

Додека Џорџина јаде шпагети, невозможно е да не погледнете во нејзиното деколте (ФОТО)

Слободен печат
Џорџина Родригез ги воодушеви обожавателите со атрактивна фотографија од ресторан на која се истакна нејзиното деколте. Вереницата на Роналдо уживаше во тестенините, но на нејзините...
Uncategorized

ОВА Е НЕЈЗИНАТА ГОЛЕМА ЖЕЛБА: Џеј Ло откри дека сака уште едно дете (ФОТО)

Слободен печат
Познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез за странските медиуми откри дека размислува за проширување на семејството. Имено, оваа 50-годишна дива за „People“ откри дека сака...