26.8 C
Скопје
09:18 - 13 јуни, 2024

Ознака : јаде

Ви ПрепорачувамеСветСцена

ТАА Е КОСТУР – Славната пејачка позната по облините ги ШОКИРАШЕ ФАНОВИТЕ! На новите фотки толку е слаба што фановите ја МОЛАТ ДА ЈАДЕ! (ФОТО)

Еспресо
Новите фотографии на пејачката Адел предизвикаа бурни коментари. Адел никогаш не била послаба, дури изгледа и целосно поинаку од она на што сме навикнати кога...
Uncategorized

Додека Џорџина јаде шпагети, невозможно е да не погледнете во нејзиното деколте (ФОТО)

Слободен печат
Џорџина Родригез ги воодушеви обожавателите со атрактивна фотографија од ресторан на која се истакна нејзиното деколте. Вереницата на Роналдо уживаше во тестенините, но на нејзините...
Секојдневие

Десерт кој ќе ви го направи денот поубав – Палачинки со вкус на кафе

Igor
Прекрасен десерт кој ќе ви го направи денот поубав, пробајте ги овие превкусни палачинки… Потребни состојки: 80 г брашно 1 лажица шеќер 1 лажица инстант...