Ознака : слаба

Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Храброста им е слаба страна – Ова се најголемите кукавици меѓу хороскопските знаци

Еспресо
Луѓето родени во овие хороскопски знаци се плашат од каков било конфликт, не знаат да направат избор за себе и се многу плашливи. Тие го...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

ТАА Е КОСТУР – Славната пејачка позната по облините ги ШОКИРАШЕ ФАНОВИТЕ! На новите фотки толку е слаба што фановите ја МОЛАТ ДА ЈАДЕ! (ФОТО)

Еспресо
Новите фотографии на пејачката Адел предизвикаа бурни коментари. Адел никогаш не била послаба, дури изгледа и целосно поинаку од она на што сме навикнати кога...
Лајфстајл Сцена

ЈА КРИТИКУВААТ БИДЕЈЌИ Е ПРЕСЛАБА: Селин Дион на раб на анорексија

Igor
На еден од своите последни настапи, Селин Дион со изгледот ги шокираше обожавателите. Тие сметаат дека таа никогаш не била послаба од ова што е...
Сцена

Имате тенка и слаба коса? Овие фризури се за вас

Igor
Природно тенката коса мора да биде средена така што ќе оддава впечаток на поголем волумен и ќе изгледа побујна отколку што реално е. За да...